HİZMETLERİMİZ  ve  ÖRNEK  SEÇENEKLER

Banyo, mutfak, teras balkon yada herhangi bir ıslak hacim mekanlarınızda  çanakkale seramik, kütahya porselen, vitra, ege seramik gibi pek çok ürün gamı ve desen çeşidimiz mevcuttur. 

Parke kaplamalarında ürün yelpazemiz de masif parke, lamine parke ve laminat bulunmaktadır. Marka ve model konusunda birçok farklı çeşidimiz mevcuttur.

PVC yer kaplamaları ofis, anaokulu, yemekhane, ev, hastane, klinik gibi yerlerde antibakteriyel kullanım amaçlıdır. 1mm'den 3mm 'ye kadar çeşitli kalınlık ve desenleri mevcuttur. Aynı zamanda ses yalıyım özelliği de vardır.

Mekan içi süpürgelik yer ve duvar kaplamalarının köşe birleşim yerlerini kapatarak ham temiz bir görünüm, hemde temizlikte kolaylık sağlar,.

Duvar kaplamalarında; desenli, manzara, doğaltaş görünümlü pekçok duvar kağıdı seçeneğimiz mevcuttur. Duvar boyası olarak polisan, dyo, marshall  gibi pek çok marka ve renk seçeneğimizle hizmetinizdeyiz.

Bahçe yada arsa etrafınıza sizin seçtiğiniz yada bizim önerilerimiz doğrultusunda çeşitli modellerde telçit yada duvar örme işleri yapılır.